Mroczne opowiadania o miłości

Standard

T.M.Frazier swoje pierwsze opowiadanie napisała już w trzeciej klasie. Co prawda nie była to ambitna powieść, jednak zebrała już pozytywne opinie wśród nauczycieli i rodziców. Jednak była jeszcze młodą osobą, która dopiero mogła marzyć o tym, aby w przyszłości publikować książki. Dwadzieścia lat minęło zanim kobieta wydała swoją pierwszą książkę. Ten czas poświęciła jednak na to, aby podszkolić się w pisaniu, być jeszcze lepszą. Ten czas zaowocował. Na rynku ukazała się seria “King”. To właśnie z niej pochodzi książka pt. “Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5“.

Mroczny człowiek

Samuel Clearwater to człowiek, który za swoich przyjaciół mógłby oddać życie. Kocha ich nad wyraz. Jednak to nie oznacza faktu, że jest wzorem człowieka. Co jeszcze kocha Samuel? Naleśniki i…ostry seks. Jak do tej pory w jego życiu nie zagrzała na dłużej żadna kobieta. Partnerki do łóżka zmienia bardzo często – z czego wszyscy jego znajomi doskonale zdają sobie sprawę. Z czego utrzymuje się nasz główny bohater? Ma on swoje plantacje marihuany z których czerpie zysk. Te plantacje utrzymują dla niego jego wynajęci ludzie. Na samym początku powieści okazuje się, ze najlepszy kumpel Samuela idzie do więzienia. Sam nie jest wzorem człowieka, jednak Samuel postanawia zrobić wszystko, aby córka jego kumpla nie trafiła pod opiekę pracowników społecznych. Sam chce przejąć nad nią opiekę.

Dwie zagubione dusze

Andrea to narkomanka, która za jedną dawkę heroiny jest w stanie zrobić wszystko. Dobrze wie, że jej babcia prowadzi plantację marihuany. Razem ze swoimi znajomymi postanawia ją okraść. Dowiaduje się o tym Samuel. Mężczyzna nie zamierza jej tego puścić płazem. Kto bowiem chce zadrzeć z Samuelem “Preppym” musi wiedzieć, że on będzie chciał się zemścić. Dochodzi do spotkania Andrei i tajemniczego mężczyzny w muszce. Okazuje się, że to spotkanie na zawsze zmieni życie obojga. To moment, kiedy ich życie totalnie się zmieni. Czy na dobre? Oboje zdążyli poznać ciemne strony życia. Czy będą mieli szansę na szczęście jeszcze? I co wspólnego ma z tym śmierć? Kto jej doświadczy? Wydaje się, że kiedy dwie zbłąkane dusze odnajdują drogę do siebie wszystko powinno być w jak najlepszym porządku. Jednak nie tym razem. Nie wtedy, kiedy śmierć wprasza się do czyjegoś życia zmieniając wszystko w mgnieniu oka. “Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5” to jeden z najmroczniejszych romansów, który zmieni światopogląd kobiet.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com